notes 0

Księgarnia internetowa Molier, książki, ebook


Szukaj

Promocje

Wszystkie promocje

Reklama

Nigdy nie zapomnisz prawdy

Nigdy nie zapomnisz prawdy

Wszystkie zdjęcia

 ebook

Nigdy nie zapomnisz prawdy to książka dla tych, którzy posiadają marzenia, nie izolują się od wspomnień i wierzą, że mimo wszystko miłość może przyjść w nieoczekiwanym momencie...

Tytuł: NIGDY NIE ZAPOMNISZ PRAWDY

Autor: Katarzyna Płóciennik

ISBN: 978-83-62166-02-2

Rok wydania: listopad 2010

Ilość stron: 89

Forma wydania: ebook

Więcej szczegółów

Natychmiastowa dostawa! E-book - PDF
16,90zł brutto

Info:

100 dostępnych

Włóż do szufladyKATARZYNA PŁÓCIENNIK

Etnolożka i antropolożka kultury, dziennikarka. Niegdyś dziennikarka lokalnego tygodnika w woj. świętokrzyskim. Publikowała ponadto w DEDAL. Magazyn Artystyczno - Kulturalny (Kielce), Gadki z Chatki. Pismo folkowe (Lublin), Ziemia Odrowążów (Końskie), Cogito, a także na stronach: www.racjonalista.pl ,  www.golfworld.pl, www.zapachowy.pl , www.wiadomosci24.pl, www.halolodz.pl, www.femka.net Do niedawna związana z edukacyjną telewizją Patio Tv. Zainteresowania jej koncentrują się wokół sztuki, antropologii symbolicznej, pojęć ciała i płci oraz fotografii i filmu. Obecnie mieszka i pracuje w Łodzi.

Nigdy nie zapomnisz prawdy to książka dla tych, którzy posiadają marzenia, nie izolują się od wspomnień i wierzą, że mimo wszystko miłość może przyjść w nieoczekiwanym momencie. Tradycyjnie prowadzona narracja z punktu widzenia przyjaciółki głównej bohaterki, Jolki, przeplata się z fragmentami jej pamiętnika – osobistego i poruszającego. Jolka, która nigdy nie miała szczęśliwego dzieciństwa, chce wyjechać do dużego miasta i tam już pozostać. Jeden ze zwrotnych momentów w jej życiu stanowi odejście ukochanego. Nie przeszkadza jej to jednak w założeniu rodziny z mężczyzną, którego nie kocha (czego ma pełną świadomość), ale jest on bardzo dobrym i cierpliwym człowiekiem. Jolka wykorzystuje ten fakt, będąc pewną, że takie postępowanie się na niej nie zemści. Po pewnym czasie okazuje się jednak, że doskonały mąż Jolki zdradza ją (czego ona nie przyjmuje przez długi czas do wiadomości) z… osobą, której nigdy by o to nie podejrzewała.

Nigdy nie zapomnisz prawdy to opowiadanie pełne życiowych zakrętów, zaskakujących zdarzeń, interesujących charakterów, ale ostatecznie także nadziei na szczęście.

 

ZOBACZ FRAGMENT KSIĄŻKI

  

 

 

 

Koszyk  

(pusty)
Reklama

gg